İridoloji, gözün renkli kısmı olan irisin iriskop veya iridoskop denilen cihazlarla incelenerek, kişilerin sağlık durumunu (veya hastalıklarını) araştıran bir tıp teşhis bilimidir.

Akupunktur tedavisi dünyanın en eski tedavi tekniklerinden biri olan, tarihte Uygur Türkleri ve Çinliler tarafından kullanıldığı bilinen ve 3000 yıldan fazladır uygulaması yapılan çok özel bir tera

Auriküloterapi tedavisi kulakta yer alan akupunktur noktalarının birtakım teknikler ile uyarılması ve bu uyarı ile vücudun savunma sistemini harekete geçirerek kişinin şikayetlerini giderebilen öze

Proloterapi kas, bağ dokusu, eklem zedelenmesi ve oluşan iritasyonların giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Priapus Shot ( P-Shot ) tedavisi, uygulama yapılacak kişinin kendi kanı alınarak ve bazı özel işlemlerden geçirildikten sonra elde edilen zengin plazmanın, peniste bulunan özel noktalara enjekte ed

HYN ( Hyaluronik Asit ) diz enjeksiyonu; eklem ağrılarını azaltabilen ve eklemin fonksiyonunu arttırma konusunda başarılı olabilen özel bir tedavi tekniğidir.

Mezoterapi; vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin, antioksidanların enzimlerin tek başına ya da genellikle karışım halinde derinin orta tabakasına mikroenjeksiyon ile uygulanması tekniğidir.

Nöralterapi otonom sinir sisteminden kaynaklanan hastalıkların tanı ve tedavisinde uygulanan tıbbi bir yöntemdir. 

Glutatyon; çok güçlü bir antioksidan molekülü olup, glutamat, sistein ve glisin aminoasitlerinden oluşmaktadır.

Antioksidan çeşitlerinden biri olan Alfa Lipoik Ait, en güçlü antioksidanlardan biridir. Alfa-lipoik asit, tüm insan hücrelerinde bulunan organik bir bileşiktir.

Yüksek doz C vitamini takviyesi, C vitaminin antioksidan etkisi ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla kliniğimizde uzman hekimler tarafından kişiye uygun protokollerle yapılmaktadır.

Lenf drenaj; basınç yardımı ile vücuda bir tür masaj efekti oluşturan özel bir cihaz ile vücuttaki lenf dolaşımının ve venöz dolaşımın hızlandırılması tekniğine verilen addır.

Fitoterapi, bitkisel ürünler ile tedavi etmeyi ifade etmektedir. DSÖ ve Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylanmış bir önleyici ve tamamlayıcı tıp yöntemidir.

Manuel terapi ya da tıbbi ismi ile osteopati iskelet ve kas sisteminde meydana gelen pek çok rahatsızlığın tedavi ya da teşhisinde uygulanabilen özel bir terapi tekniğidir.

Medikal masaj terapisi birçok farklı durum için etkili bir tedavi olmaktadır. Masaj, sağlığı korumanın ve iyileştirmenin en hızlı ve en etkili yollarından biridir.

Psikoterapi, bireylerin duygusal ve davranışsal sorunlarının çözümünü, ruh sağlıklarının geliştirilmesi ve korunmasını amaçlayan tekniklerin genel adıdır. Psikoterapi sadece bireyleri konu almaz, g

Open chat