Bağışıklık Sistemi Hastalıkları

Sağlık Mutluluk Demektir

Bağışıklık sistemi hastalıkları, vücudun en önemli sistemlerinden biridir ve özellikle vücudun korunmasından görevli bir sistemdir. Bu sistemin düzgün çalışmaması birçok hastalığa neden olabilmektedir. Eğer bağışıklık sistemimiz düzgün çalışmayıp, yanlış bir şekilde kendi vücudumuza saldırırsa otoimmün hastalıklara neden olmaktadır. Biorezonans bağışıklık sistemi terapileri, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasının önündeki engellerin kaldırılmasını sağlayan destek terapisidir.

Toplumda görülen diyabet, tiroid rahatsızlıkları, romatizmal hastalıklar, sedef, multiple skleroz gibi hastalıklar incelendiğinde bunların otoimmün hastalıklar olduğu görülmektedir. Yine bağışıklık sisteminin görevini yapmaması veya düzgün yapmaması sonucu sık hastalanma, fırsatçı enfeksiyonlar, kanser gibi durumlar da ortaya çıkabilmektedir.

Biorezonans Bağışıklık Sistemi Hastalıkları Terapileri

Biorezonans terapisinde, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını engelleyen temel problemler ortadan kaldırılarak, sisteme destek sağlanır. Bağışıklık sistemi desteğine yönelik Biorezonans yöntemi terapi yaklaşımları:

  • Stres ve ruhsal duruma yönelik seanslar
  • Toksik kirlenmeye yönelik seanslar
  • Bağışıklık sistemi organ desteklerine yönelik seanslar
  • Bağırsak florasına yönelik seanslar

şeklindedir.

Biorezonans Bağışıklık Sistemi Hastalıkları Terapisi Nasıl ve Kaç Seans Yapılır?

Seans boyunca vücudunuzun çeşitli yerlerinde Biorezonans cihazının elektrotları olur. Seans süresi, ortalama 45-60 dakika arasındadır. Seans esnasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık duymanız söz konusu değildir. 

İşlem sırasında sizden tükürük, idrar, gayta veya parmağınızdan küçük bir kan numunesi almamız gerekebilmektedir. Biorezonans bağışıklık sistemi terapileri haftada 1 kez, yaklaşık 1 saat süren seanslar ile gerçekleştirilir. Ortalama 5-10 seans arası sürebilen terapi süresi, tespit edilen uyumsuz frekans sayısına göre kısalabilir ya da uzayabilir. 

Biorezonans Terapilerinin Etkisi

Biofrekans terapileri sonrası bağışıklık sistemini etkileyen benzer veya farklı frekans bozuklukları oluşmaması için koruyucu önerilere mutlaka uyulmalıdır. Ayrıca bağışıklık sistemimizi güçlendiren beslenme önerileri ve yaşam tarzı değişiklikleri hayata geçirilmelidir. Gerek duyulduğunda bağışıklık sistemi destek terapileri tekrardan uygulanabilir.