Biorezonans

Sağlık Mutluluk Demektir

Biorezonans uygulamalarının arkasındaki fikir, herhangi bir sorunu test etmek için vücuttaki doğal elektromanyetik dalgaları kullanması ve hatta vücudun kendini iyileştirmeye başlaması için teşvik etmesidir. Biorezonans tedavisinden olumlu sonuçlar alınan pek çok farklı hastalık göz önüne alındığında, kilo vermek için de aynı şeyin söylenebilmesi mümkündür. Aslında, biorezonans ile zayıflama tedavisinde, kilo vermeyi engelleyen etkenlerin ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

Biorezonans Zayıflama Üzerinde Nasıl Etkili Olur?

Bir kişi biorezonansı bir tedavi olarak denemeye karar verdiğinde, vücudunun belirli noktalarına elektrotlar ve problar yerleştirilir. Hastanın elektromanyetik dalgaları izlenir ve yeni dalgaların hastanın vücuduna iletilmesi için özel bir program kullanılır. Bu süreç sayesinde metabolizma düzeltilir ve hormonlar daha iyi bir dengeye getirilir.

Biorezonans terapisinin bir başka yönü, hastayı vücudunda hangi stresörlerin olduğunu görmek için test etmektir. Bunlar parazitler, toksinler, bakteriler veya sorun yaratabilecek başka bileşikler olabilir.

Aşırı kilo alımı ve kilo verme zorluğu, hastanın diyeti ve fiziksel aktivite düzeyi yanında farklı faktörlerden kaynaklanabileceğinden, Biorezonans tedavisi bu süreçte bir yardımcı olarak önerilir. Diyet değişiklikleri ve yeterli bir egzersiz planı ile birlikte bu teknolojiyi uygulayarak, ideal kiloya ulaşmada daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Biorezonans ile Zayıflama Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Biorezonans kilo verme sürecinde, sorunların temeline inerek kişinin kilo verme sürecini hızlandırmak amaçlanır.

  • İştahın azaltılmasının yanında, kilo aldıran gıda (hamur işleri, makarna-pilav, tatlılar, şeker ve diğerleri) tüketiminin azaltılması,
  • Bağırsak florasının düzenlenmesi,
  • Kabızlık gibi sindirim sistemi sorunlarının çözülmesi,
  • Stres kaynaklı yeme bozukluklarının düzeltilmesi gibi birçok konuda biorezonans terapisi başarıyla uygulanmaktadır.

Biorezonans ile Zayıflama Terapisi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Biorezonans, sahip olunan herhangi bir kilo sorununun üstesinden gelmek ve hayatta bazı olumlu değişiklikler yapmak için faydalı bir başlangıç ​​noktasıdır. Ancak, elde etmek istenilen sonuçların da kişiden gelmesi gerektiği unutulmamalıdır. Yaşam tarzına, beslenmeye ve ne kadar egzersiz yapıldığına dikkat edilmesi gerekmektedir.