Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz, yağ dondurma prosedürüdür. Diyet ve egzersiz yoluyla tüm çabalarınıza rağmen inatla zayıflatamadığınız bölgesel yağlarınızdan soğuk lipoliz ile kurtulabilirsiniz. Soğuk lipoliz ile FDA onaylı, cerrahi yöntemler olmadan kalıcı ve çok hızlı şekilde artık zayıflayabilirsiniz. Hasta memnuniyet oranlarının çok yüksek olduğu Soğuk lipoliz ile bölgesel zayıflayarak, sevdiklerinizin gözünde daha çarpıcı ve harika görünebilirsiniz.

Soğuk lipoliz, cildin altındaki yağ hücrelerine hassas bir şekilde kontrollü soğutma sağlar.

Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize edilir (dondurulur), sonra bu yağ hücreleri soğuk lipoliz ile dondurulur. Kısa zaman içinde vücudunuz bu dondurulan yağları işler ve ölü yağ hücrelerini ortadan kaldırır. Soğuk lipoliz ile bölgesel incelme (zayıflama) tedavisi sırasında hedeflediğimiz bölgeye bir jel ped ve aplikatör uyguluyoruz. Soğuk lipoliz ile hedeflediğimiz yağ dokulu bölgeye kontrollü soğutma uyguluyoruz. Soğuk lipoliz tedavisi esnasında hasta kitap, gazete ya da dergisini okuyabilir, e-postalarını kontrol edebilir. Hatta tavsiyemiz, soğuk lipoliz tedavimiz sırasında gözlerinizi kapayarak kısa bir uykuya bile dalıp dinlenebilirsiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve inatçı yağlarınıza veda edin!

Soğuk lipoliz her bölgeye uygulanabilmekle birlikte daha ziyade bölgesel yağların bulunduğu;

  • Karın,
  • Kalça,
  • Bel,
  • Bacak,
  • Sırt,
  • Kollarda uygulanmaktadır.

Soğutulan bölgede hafif kızarıklık, uyuşma, morarma, ağrı ve kramplar görülebilir. Uyuşukluk birkaç hafta sürebilir. Soğutulan bölgede hafif kızarıklık, uyuşma, morarma, ağrı ve kramplar görülebilir. Uyuşukluk birkaç hafta sürebilir. Tedaviden 2 hafta sonra etkiler görülmeye başlar. En belirgin sonuçları ise iki ay içerisinde görürsünüz. 3 ay sonunda ise tedavinin en fazla ulaşabileceği sonuçlar ortaya çıkar. Fakat ölü yağ hücrelerinin vücuttan atılması 4-6 ay sürecektir.