Biorezonans

Biorezonans

Biorezonans uygulamalarının arkasındaki fikir, herhangi bir sorunu test etmek için vücuttaki doğal elektromanyetik dalgaları kullanması ve hatta vücudun kendini iyileştirmeye başlaması için teşvik etmesidir. Biorezonans tedavisinden olumlu sonuçlar alan pek çok farklı hastalık göz önüne alındığında, kilo vermek için de aynı şeyin söylenebilmesi mümkündür.

Aslında, biorezonans, kilo vermeyi kolaylaştırması bilinen koşulları hedeflemede etkili bir tedavidir.

Biorezonans Zayıflama Üzerinde Nasıl Etkili Olur?

Bir kişi biorezonansı bir tedavi olarak denemeye karar verdiğinde, vücudunun belirli noktalarına elektrotları ve probları yerleştirilir. Hastanın elektromanyetik dalgaları izlenir ve yeni dalgaların hastanın vücuduna iletilmesi için özel bir program kullanılır. Bu süreç sayesinde metabolizma düzeltilir ve hormonlar daha iyi bir dengeye getirilir.

Biorezonans terapisinin bir başka yönü, hastayı vücudunda hangi stresörlerin olduğunu görmek için test etmektir. Bunlar parazitler, toksinler, bakteriler veya sorun yaratabilecek başka bileşikler olabilir.  İştahın azaltılmasının yanında, kilo aldıran gıda tüketiminin azaltılması (hamur işleri, makarna-pilav, tatlılar, şeker ve diğerleri), bağırsak florasının düzenlenmesi, kabızlık gibi sindirim sistemi sorunlarının çözülmesi, stres kaynaklı yeme bozukluklarının düzeltilmesi gibi birçok konuda biorezonans terapisi başarıyla uygulanmaktadır.

Elbette, biorezonans, sahip olunan herhangi bir kilo sorununun üstesinden gelmek ve hayatta bazı olumlu değişiklikler yapmak için faydalı bir başlangıç ​​noktasıdır. Ancak, elde etmek istenilen sonuçların da kişiden gelmesi gerektiği unutulmamalıdır. Yaşam tarzına, beslenmeye ve tabii ki ne kadar egzersiz yapıldığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu süreç, Biorezonans tedavisinin başlamasıyla birleştiğinde, vücudun kilo vermeye başlaması ve daha sağlıklı olması için ihtiyaç duyduğu her şey olabilir.

Kilo kaybı genellikle obez bireyler için ulaşılması zor bir hedeftir. Aşırı kilo alımı ve kilo verme zorluğu, her zaman sadece hastanın diyetini ve fiziksel aktivite düzeyini içermeyen çeşitli faktörlerden kaynaklanabileceğinden, Biorezonans tedavisi bu süreçte bir yardımcı olarak önerilir. Diyet değişiklikleri ve yeterli bir egzersiz planı ile birlikte bu teknolojiyi uygulayarak, hastalar onları obezite ile ilişkili hastalık risklerini azaltan ideal kiloya ulaşmada daha etkili sonuçlar elde edebilirler.