Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntemdir. Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en hızlı ve en acısız olan en son teknolojisidir. Buz Lazer epilasyon ile hem masaj konforunda hem de kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilmeniz mümkündür.

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer etkili, ağrısız, konforlu ve kalıcı bir lazer epilasyon uygulaması olarak, devrim niteliğinde teknolojilere sahip, FDA onaylı bir lazer sistemidir. Buz Lazer hem dünyada hem de ülkemizde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilmesi, ağrısız olması, etkili ve kalıcı sonuçlarıyla günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. 

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer epilasyon, kullanılan teknoloji sayesinde, kıl köklerini etkili bir biçimde tahrip ederken cildin zarar görmesini önler. Bu sayede ciltte yanık oluşma riski de ortadan kalkmış olur. Uygulama alanında tedavi başlığı ütü yapar gibi hareket ettirilerek, kıl kökleri kademeli bir şekilde yok edilir.

Buz Lazerin sahip olduğu kademeli ısıtma yöntemi sayesinde, daha yüksek enerji seviyesi de kullanılabilmektedir. Bu nedenle özellikle açık renkli ve ince kıllarda istenen etki elde edilir. Son derece konforlu bir uygulama yöntemi olan Buz Lazer™, geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında oluşabilecek yanık gibi istenmeyen sonuçları da önler. Kontak soğutma sistemiyle uygulama esnasında cildi buz gibi soğutarak, neredeyse ağrısız bir epilasyon sunar.

ICE Teknolojisi / Buz Lazer

Buz Lazer sahip olduğu ICE™ Teknolojisi sayesinde uygulama sırasında, cildi uzun süre etkili serinletme özelliğine sahiptir. Cihazın başlığında yer alan soğuk safir uç, uygulama sırasında cildin serinleyerek rahatlamasına olanak tanır. Kontak soğutma sistemi sayesinde uygulamaların konforunu artırırken, oluşabilecek yan etki riskini de minimuma indirmektedir. Bu sayede ciltte gözlemlenebilecek leke ya da yanık oluşma riski de ortadan kalkar.

Buz Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

  • Sahip olduğu teknoloji sayesinde neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona imkan tanır. 
  • Buz Lazer epilasyon aynı zamanda hem deri altındaki batıkları hem de bu batıklar nedeniyle oluşan izleri geçirir.
  • Geniş boyutlu tedavi başlığı sayesinde seans sürelerini kısaltır. Saniyede 10 atış yapabilen teknolojisiyle Buz Lazer™ günümüzde mümkün olan en hızlı lazer epiasyon uygulamasını sunar.
  • Buz Lazer, kullanılan lazer dalga boyu sayesinde orta dereceli melanin emilimine sahiptir. Böylece ince kıllar da dahil olmak üzere tüm kıl tiplerinde ve tüm cilt tiplerinde her mevsim güvenle uygulama yapılabilir.

Erkeklerde Buz Lazer Uygulamaları

Günümüzde lazer epilasyondan yararlanmakta olan erkek sayısı da her geçen gün artmaktadır. Kadınlara göre kıl yapısı daha yoğun olmasından dolayı, erkek lazer epilasyon uygulamalarında Buz Lazer ideal bir çözüm olmaktadır. Ağrısız, yan etkisiz ve son derece konforlu olmasıyla Buz Lazer erkekler tarafında da son derece ilgi görmektedir.

Kliniğimizde son teknolojiyle uygulanmakta olan Buz Lazer epilasyon hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Open chat