P-Shot Tedavisi

P-shot tedavisi, erkek bireylerde görülen, prostat büyümesi, prostatit, libido düşüklüğü             ( cinsel isteksizlik ), ereksiyon ( sertleşme ) sorunu, penis boyut küçüklüğü ve peyronie (penis eğriliği ) şikayetlerinde kullanılan etkili bir tekniktir. Uygulamanın adı, Priapus Shot, Yunan mitolojisinde Bereket Tanrısı olarak bilinen Priapus’tan ileri gelmektedir. Bunun dışında işlem halk arasında ‘Mutluluk Aşısı’ veya ‘ Penis Gençleştirme’ olarak da tabir edilmektedir.

 P-Shot tedavisiyle, peniste, kanlanma ve oksijenlenme artışı, damar yapısında gelişme, doku ve hücrelerin yenilenmesiyle gençleşme etkisi oluşturulur. Böylece, penis hassasiyetinin yükselmesi, ereksiyon kalitesinin artması ve boyutunda da pozitif değişiklikler meydana gelir.

Ameliyatsız Penis Gençleştirme Tedavisi ( Mutluluk Aşısı ) , cinsel yaşamın kalitesini arttırması neticesinde, eşlerin daha mutlu bir birliktelik yaşamasını sağlar.

P-Shot Tedavisi Nedir?

Priapus Shot ( P-Shot ) tedavisi, uygulama yapılacak kişinin kendi kanı alınarak ve bazı özel işlemlerden geçirildikten sonra elde edilen zengin plazmanın, peniste bulunan özel noktalara enjekte edilmesidir. Kişinin kendi kanı ile yapılması ve herhangi bir ilaç ya da cerrahi işlem yapılmaması nedeniyle güvenli ve doğal bir tıbbi yöntemdir.

 P-Shot uygulaması, kısa süreli, etkili ve kalıcı bir yöntem olup, uygulama yaptıran kişilerdeki   memnuniyet de gayet tatmin edicidir.

P-Shot Tedavisi Nasıl Yapılır?

P-Shot tedavisinde, öncelikle kişinin hekim tarafından tedaviye uygunluğu belirlenir. Bunun için uygulama yapılacak kişiden, şikayetine göre bazı tetkikler istenebilir. Tedavi yapılacak kişiden belli oranda özel tüplere kan alınır. Alınan kan, santifirüj işleminden geçirilerek elde edilen yüksek kaliteli plazma kısmı ayrıştırılır ve ozonlama yapılır. Sonrasında, kişinin şikayetine göre, peniste özel noktalara enjekte edilir. Bu işlem, tıp dünyasında Priapus Shot olarak adlandırılmaktadır. İşlem öncesi ağrı hissinin azaltılması ve kılcal damarlarda kanama riskinin önlenmesi amacıyla kısa süreli buz uygulaması yapılır. Bu sayede fazla acı hissedilmeden kısa sürede işlem tamamlanır.

Tedavi sonrası güncel yaşamına devam edilir. Tedavinin sıklığı ve kaç seans uygulama yapılacağı kişiye ve hastalığa göre değişmekle birlikte genel olarak 3 hafta ( 21 gün ) arayla 3 seans uygulama yeterli olmaktadır. 3 ay aralıklı şekilde, bir kaç tekrar yapılması iyilik halinin devamlılığı açısından faydalıdır.

P-Shot Tedavisi Faydaları

Mutluluk aşısı veya penis gençleştirme olarakta adlandırılan P-Shot tedavisinin olumlu etkileri, 1 ay içinde görülmeye başlar. Uygulama yapacak hekimin, bu konu da uzman ve tecrübeli olması kadar hastanın uyumu ve tedaviye devamlılığı da önemlidir. Kişinin durumuna göre, tıbbi sülük tedavisi gibi tedavinin etkinliğini arttıracak farklı yöntemlerde uygulanabilir.


P-Shot tedavisinin olumlu etkileri,

• Sertleşme ( ereksiyon ) ve performansta belirgin artış sağlanması
• Boşalma süresinde kontrol ve uzama
• Kan akışının artması, kılcal damar yapısında düzelme
• Cinsel güçle birlikte ilişkide his ve zevk artışı
• Prostat sağlığında iyileşme
• Kronik prostatit sorununda iyileşme
• Peynorie ( penis eğriliği ) plaklarında düzelme
• İdrar kaçırma şikayetinde belirgin düşüş

P-Shot Tedavisinin Etkili Olduğu Hastalıklar
• Prostat büyümesi
• Kronik prostatit (Prostat iltihabı )
• Libido düşüklüğü (Cinsel isteksizlik )
• Ereksiyon ( Sertleşme ) sorunu
• Peynorie ( Penis eğriliği )
• Penis boyu küçüklüğü

Kalp -damar hastalığı, diyabet, tansiyon, kolesterol, psikiyatri ilaçları, sigara ve alkol alışkanlığı, yoğun ve stresli iş hayatı cinsel performansta düşüş, isteksizlik veya ereksiyon sorunlarına neden olmaktadır. 45 yaş üstü erkeklerde sıklıkla rastlanan bu sorunlarda, bilimsel dayanağı olan P-Shot tedavisi, güvenli ve kalıcı çözüm sunmaktadır.

P-Shot Tedavisi Kimlere Uygulanmaz

• Kan pıhtılaşma bozukluğu olanlarda
• Kan sulandırıcı kullananlarda
• Kanser hastalarında

P-Shot Tedavisiyle İlgili Bilimsel Çalışmalar

Fareler üzerinde yapılan deneylerde, penisin damar yapısı üzerinde yapıcı ve onarıcı etkisi olduğu görülmüştür. Farelerde yapılan çalışmada, penise giden sinirlerin kesilmesiyle oluşan ereksiyon ve boyut kaybı, P-Shot tedavisiyle tekrar eski haline geldiği hücresel boyutta gösterilmiştir. Ayrıca, P-Shot tedavisinin, prostat kanseri tedavisine bağlı penis boyu ve ereksiyon yeteneğindeki azalma durumlarında etkin olabildiği, hayvan deneylerinde gösterilmiştir.

Bu çalışmalar üzerine P-shot tedavisi, insanlarda da denenmeye başlayarak, penis üzerindeki pozitif etkileri, klinik çalışmalarla saptanmıştır. Oldukça başarı sağlanan uygulamada, etkinliğin gözlenmesi için çalışmalar arttırılmıştır.

P-shot Tedavisi Fiyatı / İndirimli Paket Uygulaması

Kliniğimizde, P-shot tedavisi öncesinde doktorumuz ücretsiz olarak muayene yapmaktadır. Muayene neticesine göre kişiden kaç tüp kan alınması gerektiği ve uygulama dozu belirlenmektedir. Genelde ortalama 3 seans uygulanan P-shot tedavisi için kliniğimizde 5 seanslık %20 indirimli paket uygulaması yapmaktayız. 3 seans sonrasında kalan 2 seans için, kişinin tedavi neticesindeki durumuna  göre randevu tarihi oluşturulmaktadır.