Saç ve Kırışıklık Mezoterapisi

KIRIŞIKLIK MEZOTERAPİSİ: (YÜZDE/ELLERDE ANTİ-AGİNG *PARLAKLIK*NEM)

Cilt yüzeyindeki kırışıklıkları dolduran çapraz bağsız, tekrar emilebilir, konsantre hyaluronik asitin yanı sıra aminoasit ve multivitamin takviyesiyle zenginleştirilmiş özel solüsyonlarımızın özel iğneler ve özel tekniklerle cilt içi enjeksiyonudur.

Uygulamakırşıklık mezoterapi kırışıkların azalmasında, cilde parlaklık ve nem sağlanmasında, toksik maddelerin ciltte oluşturduğu solgun, mat görünümün ortadan kaldırılmasında etkili bir tedavidir.

Bölge: yüz & boyun / dekolte /el

Sıklık: 1 seans / 1 hafta (1 protokol = ortalama 4-6 seans)

 

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç mezoterapisi, özel mezoterapi iğneleriyle direkt olarak saç derisine saçı besleyen bitkisel karışımların uygulanması yöntemidir. Saç mezoterapisi direkt saça uygulanan bir tedavi olduğu için saça sürülen veya ağızdan alınan tedavilere kıyasla oldukça yüksek oranda başarı sağlayan bir tedavidir. Saç köklerinin ihtiyacı olan vitaminler, mineraller ve büyüme faktörleri direk saçlı deriye uygulanır.

Saç mezoterapisi saç mezoterapisaç dökülmesini kontrol altına almada,mevcut saç tellerinin yavaş dökülmesini ve hızlı uzamasını sağlamada yardımcı bir yöntemdir. Ayrıca saçlardaki cansızlık, güçsüzlük, hacimsizlik, matlık gibi problemlerde de güvenle tedavi amacıyla uygulanabilir.

Bölge: Saç

Sıklık: 1 seans / 1 hafta (1 protokol = ortalama 8-10 seans)

Mezoterapi ile PRP  tedavisi  kombine edildiğinde çok daha iyi netice almak mümkündür.