Pumpkin Bakım / Vital C Bakım / Sihirli 20 Dakika

PUMPKIN BAKIM (CİLT BAKIMI)

İçerisinde barındırdığı alfa hidroksi asit,pumpkin-bakım amino asitler ve enzimler açısından oldukça zengin olan kabak, cilt bakımında da fazlasıyla kullanılmaktadır. Hücrelerin yenilenme hızını arttıran alfa hidroksi asit, cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken, cilde yumuşaklık kazandırır.

Balkabağı ile yapacağınız cilt bakımı sonrasında cildinizin en üst tabakasını arındırarak, cildinizde meydana gelen hafif lekelerin de giderilmesine yardımcı olur. Cildin ölü hücrelerden arınmasının ardından cildiniz yenilenecek ve cilt kusurlarınız en aza inecektir.

Ana maddesi kabak olan Pumpkin peel, cildinizi yenileyerek, ciltteki kuruluk, yaşlanma ve akne problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlar.

 

VİTAL C BAKIMI (CİLT BAKIMI)

Vital Cvital c ürün serisi sigara, stres ya da yorgunluk gibi ağır çevresel faktörler nedeniyle hasarlı veya kuru cilt problemi yaşayan kişiler için idealdir. Doğal bitkilerden oluşan zengin karışımı ile cilt bakımını geliştirmek için rahatlatıcı ve sağlıklı bir seçenek sunar. Ayrıca, antioksidanlar ile cilt bakımı sağlayan Vital C serbest radikallerin tahribatını durdurma, koruma ve hasarlı hücreleri onarma da oldukça önemlidir.

 

SİHİRLİ 20 DAKİKA (CİLT BAKIMI)

Ez CO2 enzim maske, en basit anlatımıyla, karboksiterapinin, bir maske şeklinde cildinize uygulanabilir hali olarak adlandırılabilir.

Cilde karbondioksit uygulanan bu işlem sonucunda oksijen ile nem oranı yükselen  daha parlak ve canlı bir cilt görünümü elde edilmektedir. Ayrıca bu maskemizin akne problemlerinin tedavisinde yardımcı etkileri de bulunmaktadır.

Her tip ciltte rahatlıkla uygulanabilen bu maske, ilk etki olarak cildin ısısını düşürerek cildin rahatlayarak soğumasını sağlar. Peptid, hiyalüronik asit, aloevera, vitamin kompleksleri içeriği ile tedavi edici etkileri bulunan maske, bakteri içermemesi nedeniyle estetik operasyonlar sonrasında da güvenle kullanılabilmektedir.